OKNA PASYWNE - INFINITY PASSIVE

ENERGOOSZCZĘDNE okno Domel Infinity Passive Białystok

Najczęściej wybierane kolory

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

PROFIL:
• 6-komorowy system profili o szerokości zabudowy 82,5 mm;
• szczelne wypełnienie piankowe w technologii IKD (komora szczelnie wypełniona pianą) czyli rdzenia izolowanego termicznie;
• produkt dostępny w technologii perfekcyjnego zgrzewu UltraLink, przy zastosowaniu okleiny;

SZKLENIE:
• pakiet 3-szybowy energooszczędny o grubości 50 mm;
• pakiet zawiera szybę 6 mm, co poprawia dźwiękoszczelność produktu;

• ciepłe ramki dystansowe wykonane z tworzywa sztucznego;
• technologia STV, szklenie statyczne na sucho;

OKUCIE:
• okucie Winkhaus activPilot Select niewidoczne przy zamkniętym oknie;
• przystosowane do okien o ciężarze do 150 kg;
• stabilność i trwałość potwierdzona cyklem badań;
• brak problemu z doborem osłonek na zawiasy i ich przebarwieniami;

USZCZELKI:
• uszczelnienie środkowe i oporowe;
• uszczelki rozmieszczone w trzech płaszczyznach;
• EPDM, materiał nie pęka, odporny na działanie ozonu, wytrzymały na rozciąganie, zrywanie i ściskanie;

Informacje dodatkowe:

Karta produktu Infinity passive Instrukcja użytkowania Gwarancja produktu

Więcej o produkcie:

Katalog

Standard pasywny

Okna INFINITY Passive wykorzystane w budownictwie pasywnym minimalizują koszty ogrzewania, oświetlania i klimatyzacji. Okna pasywne posiadają bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej. Wyróżniają się znakomitą izolacyjnością, zabezpieczają przed utratą ciepła oraz gwarantują naturalne doświetlenie pomieszczeń.

Doskonała statyka

Wyposażenie w standardowe wzmocnienia stalowe oraz innowacyjna technologia szklenia na sucho za pomocą specjalnej taśmy zapewnia idealną trwałość, wytrzymałość oraz brak odkształceń konstrukcji okiennych

Minimalistyczne piękno

Prosta forma okna INFINITY Passive oczyszczona ze zbędnych detali doskonale współgra z nowoczesnym budownictwem. Minimalizm osiągnięto dzięki zastosowaniu systemu profili o eleganckim kształcie oraz okuć z niewidocznymi zawiasami.

Dobre okna do domu

Wybierz profil który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom

Jeżeli zależy Tobie na niskiej cenie i dobrych parametrach produktu, powinieneś skupić się na profilach linii STANDARD. Okna te są rekomendowane do mieszkań w blokach. LINIA PREMIUM to produkty odpowiadające mieszkaniom o podwyższonym standardzie oraz domom jednorodzinnym spełniających wymagania energooszczędności / pasywności. Dzięki produktom PREMIUM zaoszczędzisz na rachunkach za ogrzewanie.
Jeżeli nie wiesz który produkt jest odpowiedni dla Ciebie, skorzystaj z zapytania bądź kontaktu bezpośredniego w biurach sprzedaży.

Zobacz również katalogi producenta okien i drzwi DOMEL.
Katalog okien i drzwi
Katalog okien premium

Czym charakteryzują się profile okienne?

Okna PCV standardowe

Okna standardowe PVC

Okna standardowe firmy Domel zbudowane są z profili 6-komorowych oraz posiadają wzmocnienia stalowe. Zarówno Synergic jak i Fusion występuje w dwóch wersjach: w wersji z prostym skrzydłem (Classic) oraz w wersji z zaokrąglonym skrzydłem (Round). Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej oklein imitujących drewno oraz bardzo trwałej technologii acrylcolor. Wyposażone są w okucia Winkhaus activPilot Concept ze stalowymi zaczepami. Są to profile najczęściej wybierane przez naszych klientów ze względu na ich korzystną cenę oraz komfort w użytkowaniu. Mogą być montowane zarówno w mieszkaniach jak i domach jedorodzinnych.

Okna PCV energooszczędne Białystok

Okna energooszczędne

We współczesnym budownictwie coraz większą uwagę przywiązuje się do energooszczędności. Jednym z najistotniejszych elementów wpływających na najlepsze wyniki w zachowaniu ciepła wewnątrz budynku jest stolarka okienna. Okna energooszczędne posiadają dużo lepsze parametry izolacyjne od okien standardowych, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. Szczelność okien Energetic w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania a co za tym idzie oszczędność pieniędzy. Okna Infinity Passive stosowane w budownictwie pasywnym i minimalizują koszty ogrzewania, oświetlenia oraz klimatyzacji.

Okna PCV energooszczędne Białystok

Okna pasywne

Okna, aby mogły być zastosowane w budynku pasywnym muszą osiągać izolacyjność cieplną nie przekraczającą 0,8 W/m2K. Im mniejszy współczynnik tym lepsze okno. Do wyboru najlepszego okna pasywnego potrzebna jest wiedza na temat współczynników przenikalności termicznej szyby (Ug) oraz mostka termicznego w punkcie styku szyby z ramą, a także co najważniejsze: izolacyjność cieplna ramy nie może być gorsza niż Uf = 0,8 W/m2K. Nowoczesne okna od Domel zapewniają najwyższy standard, co potwierdzają liczne certyfikaty renomowanych, europejskich instytutów badawczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także pasywne drzwi wejściowe.

Okna PCV energooszczędne Białystok

Okna innowacyjne

Współczesne budownictwo to przede wszystkim rozwiązania produktowe, które dzięki nowoczesnym technologiom pozwalają oszczędzać energię oraz rozwiązania produktowe, które wpisują się w trend minimalistycznego designu. Minimalistyczna formy jest estetyczna, powściągliwa i stanowcza. W ofercie okien innowacyjnych posiadamy kilka modeli spełniaje standardy energooszczędności oraz doskonałego, nowoczesnego wyglądu. Jesteśmy pewni, że Okna Innowacyjne z naszej oferty będą doskonale pasować do Twojego domu czy mieszkania.

ENERGETIC CLASSIC
JAKOŚĆ WYKONANIA, CIEPŁO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

PROFESJONALNA
OBSŁUGA


zobacz gdzie kupić nasze produkty

SERWIS
POGWARANCYJNY


pobierz materiały informacyjne o naszych produktach

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE


zestaw rysunków dla architektów i konstruktorów

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


panel partnera handlowego z aktualnymi informacjami