SYSTEMY ALUMINIOWE

Aluminium coraz odważniej wkracza do współczesnego budownictwa. Materiał ten, wykorzystywany do tej pory głównie w budownictwie komercyjnym, teraz coraz częściej pojawia się w projektach domów jednorodzinnych a także nowoczesnych domów pasywnych.

OFERTA SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH

Systemy aluminiowe Białystok
Solidne Systemy aluminiowe HORMANN I WIŚNIOWSKI

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dobre dla obiektów przemysłowych jak i domów jednorodzinnych. Nasze produkty nadają elegancki i lekki charakter budynkowi oraz wnętrzu. Trwałość, odporność i bezpieczeństwo to trzy najważniejsze cechy naszych systemów aluminiowych.


Systemy aluminiowe doskonale znoszą trudne warunki atmosferyczne. Konstrukcje są odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne związane z wiatrem i przenoszonymi przez nie drobinkami piasku. W odróżnieniu od okien wykonanych z PVC, okna aluminiowe nie odkształcają się pod wpływem promieniowania słonecznego, nie wymagają również tak częstej konserwacji.

Teraz dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, profile aluminiowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w budownictwie nie tylko przemysłowym/usługowym ale i mieszkalnym.

Solidne Systemy aluminiowe wewnętrzne

SYSTEMY ALUMINIOWE WEWNĘTRZNE CAŁOSZKLANE

Systemy ścian całoszklanych to jedna z nabardziej efektownych propozycji na nowoczesne i eleganckie przestaenie biurowe. Piękny i elegancki wygląd zapewnia system oparty na bezpiecznym szkle połączonym z bardzo wąskimi profilami. Nowoczesna technologia daje bardzo szerokie możliwości projektowania dzięki lakierowaniu i malowaniu odpowiednimi farbami ze zróżnicowaną strukturą. Możliwości kolorystyczne są praktycznie nieograniczone. Najmodniejsze obecnie są powłoki imitujące drewno. Wykonane z tak udekorowanych profili okno jest wytrzymałe i lekkie, a jednocześnie odtwarza naturalny deseń drewna, co sprawia, że wygląda jak okno drewniane. Dzięki tej technologii, okna aluminiowe zyskują nowe oblicze, pozwalające nadać wnętrzom ciepły i przytulny wygląd.

Solidne Systemy aluminiowe wewnętrzne

KONSTRUKCJE FASADOWE

Systemy fasadowe służą konstruowaniu przeszklonych elewacji budynków takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe i wielu innych. Coraz częściej stosowane są również w budownictwie jednorodzinnym.

Używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu i komfortu dla użytkowników. Systemy dostępne są w 180 kolorach z palety RAL.

Fasady zapewniają nowoczesny wygląd obiektów i jednocześnie pomagają spełniać standardy energooszczędności i dostarczenia większej ilości światła do środka pomieszczeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Systemy aluminiowe Białystok

AKTUALNOŚCI JOMA

Przerwa urlopowa w dniach 16-26 czerwca 2022 r.. Zapytania o wyceny prosimy wysyłać na maila korynokna@gmail.com lub 730200229.

ZOBACZ WIĘCEJ

#JOMA OKNA
tylko nowoczesne rozwiązania

Już dziś możesz zapisać się na pomiar!

PROFESJONALNA
OBSŁUGA


zobacz gdzie kupić nasze produkty

SERWIS
POGWARANCYJNY


pobierz materiały informacyjne o naszych produktach

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE


zestaw rysunków dla architektów i konstruktorów

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


panel partnera handlowego z aktualnymi informacjami