TECHNIKA OSŁONOWA

W końcu to Ty będziesz decydował ile słońca chcesz wpuścić do swojego domu.

OFERTA SYSTEMÓW PRZECIWSŁONECZNYCH

ROLETY DZIEŃ - NOC

Niepowtarzalne rolety dzień i noc w Białymstoku

Dzień/Noc to specjalny rodzaj rolety z tkaniną w poziome pasy transparentne i zaciemniające, która charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w sposób niezwykle prosty można stworzyć odpowiedni nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem łańcuszka.

ROLETY MATERIAŁOWE

Nowoczesne rolety materiałowe - JOMA Białystok

Swobodne ustawienie wysokości rolety przy pomocy sterowania łańcuszkowego lub elektrycznego Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów Dopasowywana pod indywidualne zamówienie roleta doskonale sprawdzi się nie tylko jako osłona okienna, ale także ekran projekcyjny lub przesłona regału, wnęki. Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala dobrać roletę do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia.

PLISY

Plisy okienne - Białystok

Żaluzje plisowane to nowoczesne osłony wewnętrzne, które są polecane wszędzie tam, gdzie inne zacienienia nie spełniają swojej funkcji. Dzięki temu, że pasują niemalże do każdego okna, stają się coraz bardziej powszechne – są montowane nie tylko w mieszkaniach i domach, ale również w firmach, instytucjach i obiektach użyteczności publicznej ze względu na ich nowoczesny wygląd i łatwość obsługi. Plisy nie ograniczają otwierania i zamykania okna, gdyż nie posiadają wystającej kasety.

ŻALUZJE PIONOWE / POZIOME

Standardowe żaluzje do okien

Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji. Ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieniu UV Szeroka gama kolorów umożliwia idealne dobranie żaluzji do aranżacji. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkownie produktu. Żaluzje aluminiowe znajdujące się w naszej ofercie posiadają szerokie zastosowanie, są dostępne w bogatej gamie kolorów, w kilku szerokościach piórek 19mm, 25mm i 50mm. Są wytrzymałe na zabrudzenia, a do usunięcia kurzu wystarczy miękka szmatka.

ŻALUZJE FASADOWE

Dobre żaluzje fasadowe Białystok

Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami. Żaluzje fasadowe chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz poprawiają zewnętrzny wygląd obiektu. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Dobre bramy garażowe HORMANN I WIŚNIOWSKI

Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, Rolety zewnętrze standard przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet zewnętrznych oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

SYSTEMY MOSKITIER

MOSKITIERY OTWIERANE

Moskitiery otwierane w Białymstoku

Moskitiery drzwiowe otwierane to idealne zabezpieczenie domu lub mieszkania przed niepożądanymi owadami. System moskitiery otwieranej drzwiowej stosuje się przede wszystkim do drzwi balkonowych, tarasowych i innych otworów okienno-drzwiowych. Konstrukcja otwieranych moskitier drzwiowych wykonana jest z aluminium dzięki temu produkt jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo prosta forma montażu oraz demontażu moskitiery drzwiowej. Poprzez zastosowanie odpowiednich zawiasów moskitierę łatwo można zdemontować oraz ponownie zamontować.

MOSKITIERY PLISOWANE

Moskitiery plisowane w Białymstoku

Moskitiera plisowana jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe np. wyjścia na taras. Modułowa budowa moskitiery pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. Maksymalna szerokość moskitiery plisowanej wynosi 3,8m, natomiast wysokość 2,6m. Moskitiera plisowana może być zsuwana do środka lub na jedną stronę. Niska konstrukcja progu ułatwia komunikację, niwelując bariery m.in dla osób starszych lub poruszających się na wózkach. Łatwy demontaż części ruchomej moskitiery umożliwia szybkie wypięcie pakietu i zabezpieczenie go w okresie zimowym.

MOSKITIERY PRZESUWNE

Moskitiery przesuwne w Białymstoku

Moskitiery przeznaczone na drzwi przesuwne to świetne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się u klientów posiadających taras lub balkon. Moskitiera tego typu jest dokładnie dopasowana do drzwi, gdyż produkowana jest na wymiar. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty wykonane są wysokiej klasy komponentów, dzięki czemu gwarantujemy ich doskonałą jakość. Moskitiera na drzwi przesuwne montowana jest w łatwy sposób, na dwóch prowadnicach. Jej działanie jest bardzo wygodne dla klientów i jednocześnie proste. Koszt tego typu moskitiery uzależniony jest między innymi od jej wymiaru. Nasza firma oferuje wysokiej klasy produkty, których cena jest przystępna i atrakcyjna.

RODZAJE ROLET ZEWNĘTRZNYCH

Rolety zewnętrzne standardowe

Roleta zewnętrzna standard

Jest to najbardziej uniwersalny system rolet zewnętrznych i dzięki prostemu montażowi najczęściej wybierany. System do zastosowania na każdym etapie budowy, do budynków już wykończonych lub remontowanych. Nie narusza on fasady budynku, nie ingeruje w konstrukcję i montaż okna. Zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Roleta zewnętrzna podtynkowa

Rolety podtynkowe to rozwiązanie, które stosuje się przede wszystkim w nowo budowanych obiektach, choć możliwe jest zamontowanie rolet tego typu także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża).

Rolety zewnętrzne elewacyjne

Roleta elewacyjna

Rolety elewacyjne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla budynków już wykończonych, jak i tych nowo budowanych. Ich montaż nie wymaga bezpośredniej ingerencji w bryłę budynku ponieważ w przypadku tego systemu skrzynka rolety montowana jest bezpośrednio na zewnętrznej elewacji lub we wnęce okiennej.

#JOMA OKNA
tylko nowoczesne rozwiązania

Już dziś możesz zapisać się na pomiar!

PROFESJONALNA
OBSŁUGA


zobacz gdzie kupić nasze produkty

SERWIS
POGWARANCYJNY


pobierz materiały informacyjne o naszych produktach

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE


zestaw rysunków dla architektów i konstruktorów

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


panel partnera handlowego z aktualnymi informacjami